WAKACYJNE SPOTKANIA W RZEPISKACH

 

187515tatry_widok_z_wysokiego_wierchu_male_pieninyZapraszamy na kolejne spotkania w Tatrach   (Rzepiska), w dniach 8-15 sierpnia br.

Tematem wiodącym będzie praca nad sobą i relacjami w rodzinie na podstawie programu duchowego wspólnoty AA. Studium Wielkiej Księgi oraz praca nad trzema pierwszymi krokami wprowadzą nas do spotkania się ze sobą i rzeczywistymi naszymi problemami.Będzie to okazja do odkrywania siły Większej od nas samych oraz kształtowania naszej tożsamości i systemu wartości.

Pogłębieniem tej pracy będą warsztaty tożsamości, które poprowadzi o.dr Mateusz Hinc O.F.M. cap, psycholog i duszpasterz z Krakowa oraz Alicja Szumowska, psycholog z Londynu.

Podczas całego pobytu będzie możliwość uczestniczenia w codziennej Mszy Świętej oraz porannej medytacji, którą poprowadzi s. Joanna Maria Szponka CR z Londynu.

94676662

Tradycyjnie wędrówka w góry, tym razem na Słowację, zwiedzanie Zakopanego, modlitwa w kaplicy na Jaszczurówce i w sanktuarium maryjnym Gaździnki Podhala w Ludźmierzu na zakończenie spotkań.

Więcej tutaj: https://www.integrum-home.pl/forum/viewtopic.php?t=4494

Ten wpis został opublikowany w kategorii WYDARZENIA i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *